Vánoční besídka
22.12.2011 10:00Ve čtvrtek 22.12. v naší třídě proběhla vánoční besídka. Navodili jsme si příjemnou atmosféru, zapálili svíčky na adventním věnci, zpívali jsme koledy. Vyprávěli jsme si o vánočních zvycích a některé z nich jsme vyzkoušeli. Pracovali jsme s vizovickým pečivem a vyráběli vánoční přání. Následně jsme si rozdávali dárečky.
—————

