Halloween
04.11.2012 22:40Ve středu 31. 10. jsme ve škole prožili strašidelný a tajemný halloweenský den. Nemyslete si ale, že strašidla lenošila. Společně jsme poctivě pracovali, protože i u strašidel platí pravidlo: "Bez práce nejsou koláče." :-) Tímto bych chtěla poděkovat ochotným maminkám za výborné halloweenské muffiny, pravé prsty čarodějnic a výzdobu.
—————

