02.09.2013 09:17
Plavecký kurz bude probíhat každý pátek od 13.9. do 15.11. 2013.
První hodinu se budou děti učit a v 9:30 odjíždějí objednaným autobusem do Berouna. Návrat je ve 12:20 u Coopu
v Hýskově.
S sebou plavky (chlapci nesmí mít volné kraťasy), ručník, hygienické potřeby, gumičku do vlasů, penál, notýsek.
Prosím, cennosti nenoste do školy.
Cena kurzu: 1270,- Kč – zaplatit do 12.9.
Do 12.9. nutné dodat potvrzení
o zdravotní způsobilosti platné do 15. 11. 2013.
02.09.2013 09:16
Pomůcky:
Penál:
- 2x tužka
- pastelky
- ořezávátko
- guma
- nůžky
- malé pravítko (na podtrhávání)
- pero
- tvrdá tužka na rýsování
- tuhé lepidlo v tubě
Na tělesnou výchovu:
- tričko, kraťasy, ponožky, obuv do tělocvičny,
dívky gumičku do vlasů
- tepláková souprava + botasky na ven
Kufřík: (velikost A4)
- vodové barvy
- podložka
- temperové barvy + paleta
- voskové pastely – (značka Koh-i-nor)
- kelímek na vodu
- tuhé lepidlo v tubě
- štětec plochý, štětec kulatý
- hadřík
- zástěrka ( staré tričko)
- suché křídy
- barevné papíry
- nůžky
- modelína
Některé z výtvarných potřeb, pokud jsou v pořádku, použijte ze předešlé třídy.
Ostatní:
- papírové kapesníky – 1balení
- sáček na bačkory
- přezuvky
- ručník
Vše řádně označit!
02.09.2013 09:15
Na Fond rodičů vybíráme 300 Kč.
Prosíme uhradit do 16.9.2013. Děkujeme.
02.09.2013 09:14
Výuka v 1. týdnu
Pondělí 2.9. do 8:45
Úterý 3.9. do 11:40
Od středy 4.9. dle rozvrhu
02.09.2013 09:11
Vážení rodiče a žáčci,
přeji vám všem krásný a klidný start nového školního roku.
Klára Balášová
21.06.2013 13:59
Vážení rodiče,
sraz na Školu v přírodě je v pondělí 24. 6. 2013 v 7:30 hodin na návsi v Hýskově. Nezapomeňte potvrzení o bezinfekčnosti, kartičku pojištěnce, léky a kdo nedodal, potvrzení od lékaře. Bez dokumentace se děti ŠVP nemohou zúčastnit!
Na všechny se velmi těším,
Klára Balášová
06.04.2013 22:55
Ve dnech 9. a 10. 4. 2013 proběhnou v naší třídě konzultace.
Všichni jsou srdečně zváni.
25.03.2013 18:10
V pátek 22. 3. 2013 se děti zúčastnily "matematického klokana". Společně s žáky třetího ročníku soutěžily v kategorii "cvrček". Na řešení měly děti 60 minut a musely pracovat zcela samostatně. Za jednotlivé úlohy mohl každý žák získat 3 - 5 bodů (dle obtížnosti). Nezodpovězená otázka = O bodů, chybná odpověď = - 1 bod. Do soutěžě žáci vstupovali s 18 body, nebylo tedy možné dosáhnout záporného výsledku. Nejlepšími řešitely naší třídy se stali: Petr Resch, Jakub Petřík a Ester Matyášová.
Všem zúčastněným moc blahopřeji.
Klára Balášová
25.03.2013 18:06
Ve středu 27. 3. 2013 v naší škole proběhne "Den otevřených dveří". Žáci si do školy vezmou pouze svačinku, notýsek, penál, vyfouklé vajíčko a tašku na výrobky.
Všichni jsou srdečně zváni.